درباره ما

یک لبخند فاصله تا مقصد...

فرقی نمی‌کند که قصد برنامه‌ریزی مسافرتی فوق‌العاده برای تعطیلات را داشته باشید تا یک خاطره‌ شیرین خلق کنید، یا یک سفر کاری اضطراری برایتان پیش آمده باشد که مجبورتان کند عصر فردا عازم سفر شوید. در هر صورت نیاز به یک حامی دارید تا تضمین کند در سفری که پیش رو دارید در همه‌ی مراحل از خرید بلیط هواپیما گرفته تا رزرو هتل یا درخواست بیمه‌ی مسافرتی و سفارش سرویس ترانسفر هیچ مشکلی برایتان پیش نیاید و به قول خودمان آب در دلتان تکان نخورد. برای رسیدن به این هدف، هیپوتریپ در تابستان سال ۹۴ به عنوان اولین فرزند شرکت دانش‌بنیان حامی فناوری اندیشه جوانان متولد شد تا اولین پلتفرم جامع خدمات سفر و گردشگری در ایران باشد که طیف کاملی از خدمات سفر و گردشگری را با کیفیتی در کلاس بین‌المللی پوشش می‌دهد.

تیم جوان و خلاق ما در هیپوتریپ، با همکاری شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری فراز لاد باستان پلتفرمی قدرتمند ساخته که هدفی جز نشاندن لبخند رضایت روی لبان شما ندارد.

تلاش ما در هیپوتریپ این است که در زمینه سهولت و کیفیت خدمات اولین انتخاب شما در این صنعت نوپا در فضای آنلاین ایران باشیم و هر ایرانی که نیاز به خدمات مسافرتی و گردشگری دارد امکان تجربه سفری بدون دغدغه، لذت‌بخش و ایمن به نقطه نقطه ایران و جهان داشته باشد.

در این مسیر همچون یک دوست لحظه به لحظه در کنار شما هستیم، چرا که خوشحالی ما در گرو رضایت و اطمینان خاطر شما از امکانات و خدمات هیپوتریپ در تمام مراحل سفر است و اعتماد شما بزرگترین سرمایه ما برای تلاش شبانه‌­روزی در جهت دستیابی به این مهم است.