۰۲۱-۹۶۶۲۳۴۰۰

فرقی نمی‌کند که قصد برنامه‌ریزی مسافرتی فوق‌العاده با خانواده یا دوستانتان برای تعطیلات را داشته باشید یا یک فوریت کاری مجبورتان کرده باشد فردا صبح عازم سفر شوید؛ در هر صورت نیاز به یک حامی دارید تا در همه مراحل سفر پیش رو از خرید بلیط هواپیما گرفته تا رزرو هتل با اطمینان در کنار شما باشد تا هیچ مشکلی برایتان پیش نیاید و به قول خودمان آب در دلتان تکان نخورد. برای رسیدن به این هدف، هیپوتریپ در تابستان سال ۹۶ به عنوان اولین محصول شرکت دانش‌بنیان حامی فناوری اندیشه جوانان عرضه شد تا یک سامانه جامع خدمات سفر و گردشگری متفاوت در ایران باشد که طیف کاملی از خدمات سفر و گردشگری را در قالب یک تجربه منحصر به فرد در کلاس بین‌المللی به مسافران ارائه می‌دهد.

تیم جوان و خلاق ما در هیپوتریپ، با همکاری شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری فراز لاد باستان قصد دارد با سرویس‌ها و امکانات کامل و پشتیبانی ۲۴ ساعته بهترین تجربه خرید آنلاین را برای کاربران رقم بزند.

تلاش ما در هیپوتریپ این است که در زمینه سهولت و کیفیت خدمات اولین انتخاب شما در این صنعت نوپا در فضای آنلاین ایران باشیم تا هر ایرانی که نیاز به خدمات مسافرتی و گردشگری دارد امکان تجربه سفری راحت، بدون دغدغه، لذت‌بخش، مقرون به صرفه و ایمن به نقطه نقطه ایران و جهان داشته باشد.

در سفر همچون یک دوست لحظه به لحظه در کنار شما هستیم، چرا که خوشحالی ما در گرو رضایت و اطمینان خاطر شما از امکانات و خدمات هیپوتریپ در تمام مراحل سفر است و اعتماد شما بزرگترین سرمایه ما برای تلاش شبانه‌­روزی در جهت دستیابی به این مهم است.