• info@hipotrip.ir
  • ایران - مشهد

اعتراف آرسنالی‌ها پیش از بازی با سیتی؛ هیچ‌کسی مثل هالند نیست

اعتراف آرسنالی‌ها پیش از بازی با سیتی؛ هیچ‌کسی مثل هالند نیست

سرمربی تیم آرسنال لب به تحسین از ماشین گلزنی منچسترسیتی گشود.

اعتراف آرسنالی‌ها پیش از بازی با سیتی؛ هیچ‌کسی مثل هالند نیست

به گزارش خبرگزاری فارس، آمارهای شگفت‌انگیز «ارلینگ هالند» در این فصل باعث شد «میکل آرتتا» سرمربی رقیب مستقیم منچسترسیتی هم به تحسین او بپردازد.

در آستانه جدال حساس چهارشنبه شب منچسترسیتی و آرسنال در لیگ برتر انگلیس، آرتتا گفته در این فصل هیچ‌گسی را نمی‌تواند با ستاره نروژی سیتزن‌ها مقایسه کند.

هالند در ۴۸ بازی خود در این فصل با لباس آبی آسمانی سیتی ۴۲ گل به ثمر رسانده که ۳۲ گل آن در لیگ برتر بوده است. آقای گل لیگ جزیره تنها یک گل با شکستن رکورد «محمد صلاح» در لیگ برتر از حیث تعداد گل فاصله دارد.

آرتتا درباره ماشین گلزنی رقیب اظهار داشت: وقتی شما به اعداد و ارقام نگاه می‌کنید، هیچ مقایسه‌ای نمی‌توانید بین او و بازیکن دیگری انجام دهید. او به دلیل اینکه بستر مناسب در مسیر درست برای او فراهم بده، به این اعداد و ارقام رسیده است. سیتی با حضور او می‌تواند به شیوه‌های مخالف بازی کند.

سرمربی آرسنال در پاسخ به این سوال که چطور می خواهند هالند را متوقف کنند،گفت: ما علاوه بر ضعف‌ها، بر روی نقاط قوت آن‌ها نیز کار کرده‌ایم و آن‌ها را به خوبی می‌شناسیم. سیتی بازی را از گلر خود آغاز می‌کند و او همراه با توپ هم یک خطر است.

آرسنالی‌ها پس از سه تساوی پیاپی، با دو بازی و پنج امتیاز بیشتر، همچنان صدرنشین لیگ جزیره هستند اما با توجه به فرم عالی شاگردان گواردیولا، خطر را بیش از پیش احساس می‌کنند.

آرسنال از سال 2015 تاکنون نتوانسته منچسترسیتی را در لیگ برتر شکست دهد و سیتی در 16 بازی گذشته خود 13 پیروزی و 3 تساوی کسب کرده است.

پیام پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *