• info@hipotrip.ir
  • ایران - مشهد

سلیمانی: پنالتی‌های پرسپولیس و اخراج نشدن دروازه‌بان مس درست بود

سلیمانی: پنالتی‌های پرسپولیس و اخراج نشدن دروازه‌بان مس درست بود

کارشناس داوری به تحلیل قضاوت بازی پرسپولیس و مس کرمان پرداخت.

سلیمانی: پنالتی‌های پرسپولیس و اخراج نشدن دروازه‌بان مس درست بود

حیدر سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد قضاوت کوپال ناظمی و کمک داوران بازی مس کرمان و پرسپولیس اظهار داشت: این بازی صحنه‌های داوری زیادی داشت اما در کل عملکرد نظامی و کمک‌هایش خوب بود. در دقیقه 21 اعلام پنالتی روی مهدی عبدی کاملاً صحیح بود زیرا آرمان شهدادنژاد پای بازیکن پرسپولیس را زد.

وی افزود: در دقیقه 30 آرمان شهدادنژاد بیرون از محوطه جریمه توپ را با دست لمس کرد اما باید این موضوع را در نظر گرفت. دروازه‌بان هم مانند مدافع در خارج از محوطه جریمه تبدیل به یک مدافع می‌شود. زمانی هند مدافع را در نظر می‌گیریم که دستش فضایی را اشغال کرده باشد اما دست شهدادنژاد فضایی اشغال نکرده بود و برخورد توپ به دست او عمدی نبود. به همین دلیل تصمیم داور برای ادامه بازی درست بود. حتی قصد داشت دستش را داخل بدنش نزدیک کند تا با توپ برخورد نداشته باشد. به همین دلیل برخورد توپ به آرنجش هند محسوب نمی‌شود.

کارشناس داوری در مورد صحنه مربوط به گل دانیال‌ اسماعیلی‌فر توضیح داد: در آن صحنه آفساید به درست تشخیص داده شد زیرا زننده گل پیش از ضربه ترابی یک سر و گردن درون آفساید قرار داشت همچنین اعلام پنالتی به سود پرسپولیس در دقیقه 85 هم کاملاً درست بود زیرا مدافع مس اصلاً به توپ ضربه نزد بلکه به پای آل‌کثیر ضربه زد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *