• info@hipotrip.ir
  • ایران - مشهد

مدیرعامل استقلال: همراه اول گفت به خاطر فتح‌الله‌زاده کمک می‌کند/ یک‌ بازیکن اگر برود، استراماچونی دوم می‌شود

مدیرعامل استقلال: همراه اول گفت به خاطر فتح‌الله‌زاده کمک می‌کند/ یک‌ بازیکن اگر برود، استراماچونی دوم می‌شود

مدیرعامل باشگاه استقلال توضیحاتی درمورد آخرین شرایط مدافع این تیم و شرط همراه اول مطرح کرد.

مدیرعامل استقلال: همراه اول گفت به خاطر فتح‌الله‌زاده کمک می‌کند/ یک‌ بازیکن اگر برود، استراماچونی دوم می‌شود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علی فتح الله زاده در خصوص اینکه آیا خبر خوبی برای هواداران استقلال دارد، اظهار داشت: با دو سه جا صحبت کردیم. برای قرارداد مدام این طرف و آن طرف می‌رویم. با شش هفت صحبت کردیم. توکل به خدا، با دو سه شرکت در حال مذاکره هستیم. ان‌شاالله تت فدار مشخص می‌شود که کدام‌شان قبول کنند اسپانسر ما شوند.

وی در مورد اینکه زمانی باقی نمانده، گفت: پول بیاید من یک روزه جا به جایش می‌کنم. همراه اول اسپانسر ما نبود، به چند شرکت از جمله همراه اول پیشنهاد دادیم. می‌توانند قبول کنند می‌توانند قبول نکنند. قرارداد نداشتند. باید تلاش کنیم اسپانسر پیدا کنیم که بتوانیم این کار را انجام بدهیم. سه پیشنهاد دادم. گفتم زمین کمپ ناصرخان را داریم که خودم چندسال پیش گرفتم. سندی داریم که الان آزاد است می‌توانند آن را بردارند. بخشی از پول را به ما و بخشی را به وزارت ورزش بدهند.

مدیرعامل استقلال تصریح کرد: گفتیم شرکت یا بانکی بیاید ما سند بگذاریم. صدتا به ما قرض بدهد ما پرداخت کنیم. این دو کاری است که می‌توان انجام داد. یا نه، اگر بشود سازمان خصوصی سازی پولی داشته باشد به ما کمک کند. بعد که سهام ما را فروختند از پولش بردارند. خود قربان زاده همراه من بوده و تلاش می‌کند. قرار است پیگیری کند. ما قهر نبودیم. اطلاعات را به آن بنده خدا غلط داده بودند. من مدیرعاملم، هر چکی در باشگاه هست امضایش با مدیرعامل است. چک چهار بازیکن بوده ۱۰ سالم گذشته بود. قانونی اقدام کرده بودند. ۱۲-۱۴ میلیارد می‌خواستند که باید طبق قرار قوه قضاییه به آن‌ها می‌دادیم. صحبت کردیم، ۱۲ میلیارد را ۵ میلیارد کردیم و به آن‌ها دادیم. هرکسی اگر چیزی به نام من آورد پول‌گرفته بودم جایزه دارد.

وی تصریح کرد: آن چک هم ۴۰۰ میلیون نبود، یک میلیون و صد بود از ۱۰ سال پیش، به قربان زاده هم توضیح دادم. او هم بر اساس توضیحات قبلی این را مطرح کرد.

فتح‌ الله زاده در مورد اینکه هواداران نگران پرداخت نشدن پول هستند، گفت: تافردا بعداز ظهر که وقت داریم و تمام تلاشم را می‌کنم. اگر نشد صادقانه به هوادار می‌گویم.

وی در مورد قول ‌مساعد محمد مخبر عنوان کرد: دولت تمام صحبت‌هایش را کرده، عده‌ای این وسط کار را خراب می‌کنند. معلوم است. همان‌هایی که می‌گویند امروز استقلال محروم و تمام شد. کجا؟ چه کسی اعلام کرده؟ AFC کجا اعلام کرده؟

مدیرعامل استقلال در خصوص اینکه در تراز مالی منتهی به ۳۱ تیر ۱۴۰۱، صدوسی‌وپنج میلیارد وزارت ورزش متعهد شده و چرا باشگاه پیگیر این طلب نشده، گفت: چرا، مگر می‌شود؟ همه آن‌ها را پیگیری کردیم. مسئول وصولش من نیستم. آن‌ها مشکلات قانونی دارند. مجلس مصوب کرده وزارت ورزش نمی‌تواندبه تیم‌های حرفه‌ای کمک کند. همه این‌ها یک ‌پروسه‌ای دارد. قربان زاده گفت ما یک بار پول دادیم طلب استراماچونی را بدهند. گفتم شما درست می‌گویید. ما اعلام کردیم اگر این ۱۲۳ میلیارد را بدهید استراماچونی و بقیه را پرداخت می‌کنیم. تا بیاییم آن پول را از بانک بگیریم… اولا آن پول ۱۲۳ تا نبود ۹۰ میلیارد بود. ۳۰میلیارد فاصله‌اش است.

وی افزود: آن روزی که صحبت کردیم پول را بدهیم دلار ۳۵هزهر تومان بود. روزی که پول را گرفتیم دلار ۴۵هزار تومان شد. یعنی یک بدهی ۴۰ تومانی ۸۰ تا شده است. آن روز هیچ کسی می‌دانست. من به باشگاه رسیدم. یکی از بازیکنان نوتیس داده بود. ۱۰ روز فرصت داریم. اگر ندهیم بازیکن راحت می‌تواند برود.‌ متاسفانه آن بازیکن ۳سال قرارداد دارد. اگر برود استراماچونی دوم راه می‌افتد. یعنی ۲میلیون دلار باید بدهیم. شما جای من باشید پول او را در آن ساعت می‌دهید یا پول استراماچونی را می‌دهید که اصلا نمی‌رسیدیم. به بازیکن ۷۰ میلیارد پول دادم.

مدیرعامل استقلال در مورد اینکه در صورت فراهم نشدن پول آیا استعفا می‌دهد، گفت: اگر استعفا بدهم می‌گویند ترسید فرار کرد. من ایستاده‌ام. اگر یادتان باشد در برنامه ورزش و مردم گفتم من توان پرداختش را ندارم. همین امروز هرکسی را می‌خواهید بیاورید. در حال تلاش هستم. درشت است که به خطر افتاده‌ایم ولی استقلال نزدیک صدر است.

وی در خصوص اینکه آیا با اسم او بازی نشد، عنوان کرد: چرا، همیشه با هوادار صادق بودم. گفتم کتمان حقیقت کردند و به من دروغ گفتند. نگفتند انقد بدهی هست. سازمان خصوصی سازی هم اعلام کرد کتمان حقایق شده است. پس دروغی‌نگفتم. شاید خواستند من را قربانی و پیش هواداران خراب کنند. اشکالی ندارد. این محبوبیت را هوادار به من داده است. اگر هم بگیرد حقش است ولی بداند که من می‌دانستم اگر این کمک‌ها به ما نشود به خطر می‌‌افتیم ولی ایستادم حداقل تیمم نیفتد، جام را از دست ندهیم و کار کنیم. الان هم توکل به خدا دارم. امروز هم جلسه بدی نبود. امیدوار کننده بود.

فتح الله زاده در مورد اینکه تیری در تاریکی انداخته، گفت: نه، خوب بود. امیدوارم کمک کنند. مثلا همراه اول تعهد نکرده اسپانسر ما شود. نامردها به همراه اول حمله کرده‌اند که مقصر است. چرا مقصر است؟ می‌خواهد به ما کمک کند. اجبار ندارد. با این چیزها که می‌گویید کار ما را خراب می‌کنید. اجازه بدهید کارمان را بکنیم. اسپانسر باید خودش راضی باشد. اتفاقا با همراه اول در مورد چیزهای دیگر بسته‌ایم و با آن‌ها همراهی می‌کنیم.

وی تصریح کرد: باید همه کمک کنیم. این حرفِ منطقی است. یعنی در این کشور حتی یک بانک خصوصی نیست که ۱۰۰ میلیارد به ما قرض بدهد. من شش ماه دیگر بر می‌گردانم. پولی نیست. امر اراده شود یک روزه انجام می‌شود. یک ساعته انجام می‌شود. من ۱۴۳ میلیارد پول آوردم. ۹۰ تا را وزارت داده، بقیه را ما جور کردیم. همه باید به ما کمک کنند.

فتح الله زاده در خصوص اینکه با این وضعیت تحریم حتی اگر پول فراهم شود چگونه آن را انتقال می‌دهند، اظهار داشت: من می‌رسانم. شما پول را به من بدهید می‌رسانم.

مدیرعامل استقلال در مورد وضعیت عارف غلامی، گفت: او بازیکن خیلی خوب ما است. ما مقررات داریم. در قراردادشان نوشته، بر اساس مقررات با بازیکن برخورد می‌کنیم. هیچ کار اضافه‌ای هم انجام نمی‌دهیم.

وی در‌مورد اینکه همراه اول اعلام کرده اگر فتح الله زاده مدیرعامل استقلال باشد کمک نمی‌کنیم، عنوان کرد: برعکس، گفتند اگر کمکی هم بخواهیم بکنیم به خاطر فتح الله زاده است.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *