• info@hipotrip.ir
  • ایران - مشهد

کشتی فرنگی کرواسی| حریفان ملی پوشان ایران مشخص شدند

کشتی فرنگی کرواسی| حریفان ملی پوشان ایران مشخص شدند

مراسم قرعه کشی مسابقات کشتی فرنگی عصر امروز برگزار و حریفان نمایندگان کشورمان مشخص شدند.

کشتی فرنگی کرواسی| حریفان ملی پوشان ایران مشخص شدند

به گزارش خبرگزاری فارس، این رقابت ها در 3 روز و به صورت 3، 3 و 4 وزن در هر روز برگزار می شود که نتایج قرعه 18 نماینده کشورمان به شرح زیر است:
در وزن 55 کیلوگرم که با حضور 7 نفر و به صورت دوره ای و در دو گروه برگزار می شود، پویا دادمرز در گروه A با اختیار بوتیروف از قزاقستان، دالتون دوفیلد از آمریکا و آریتیوم دلانو از مولداوی کشتی می گیرد. محمدمهدی جواهری دیگر نماینده کشورمان نیز در گروه B به مصاف مانجیت از هند و دنیس میهای از رومانی می رود.
در وزن 60 کیلوگرم که 19 نفر حضور دارند، مهدی محسن نژاد پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف کایتو اینابا از ژاپن می رود. امیررضا ده بزرگی دیگر نماینده کشورمان نیز که در آنسوی جدول قرار دارد پس از استراحت در دور اول در دور دوم با راندون میراندا از آمریکا کشتی می گیرد.
در وزن 63 کیلوگرم که با حضور 13 نفر برگزار می شود، که ایمان محمدی در دور نخست با ویتالی اریومنکو از مولداوی کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف پریکا دیمیتریویچ از صربستان می رود. عارف محمدی دیگر نماینده کشورمان که در آن سوی جدول قراردارد، در دور نخست با آکر اشمید العبیدی از اتریش مصاف می دهد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف برنده کشتی میان ساگار از هند و هلاری ماگیسالو از استونی می رود.
در وزن 67 کیلوگرم که 27 نماینده دارد، رضا عباسی در دور اول با آشو از هند کشتی می گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف آدام پویلیک از مجارستان می رود. دانیال سهرابی دیگر نماینده کشورمان نیز که در آن سوی جدول قرار دارد پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان ابرار آتابایف از ازبکستان و ماماداسا سیلیا از فرانسه می رود.
در وزن 72 کیلوگرم که با حضور 23 نفر برگزار می شود، امیر عبدی در دور نخست به مصاف والنتین پتیک از مولداوی می رود و در صورت گذر از این حریف در دور دوم با برنده مبارزه میان لوکا مالوبابیک از کرواسی و برایتون هولمز از آمریکا کشتی خواهد گرفت. سجاد ایمن طلب دیگر نماینده کشورمان نیز که در همین جدول قرار دارد پس از استراحت در دور اول در دور دوم با برنده پاتریک اسمیت از آمریکا و کریستوفر کلانی از مجارستان مبارزه می کند.
در وزن 77 کیلوگرم که 33 شرکت کننده دارد، امین کاویانی نژاد در دور نخست به مصاف سانان سلیمان اف از آذربایجان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد مقابل الکساندرین گوتا از مولداوی قرار می گیرد. محمدعلی گرایی که در آنسوی جدول قرار دارد پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با خوآن آک از نروژ کشتی می گیرد.
در وزن 82 کیلوگرم که 10 نفر حضور دارند، پژمان پشتام در دور نخست با تونجای وزیرزاده از آذربایجان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف ایوو اسویگلر از چک می رود. علیرضا مهمدی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با مارسل هین از دانمارک کشتی می گیرد. در صورت پیروزی، نمایندگان کشورمان در مرحله نیمه نهایی با هم روبرو خواهند شد.
در وزن 87 کیلوگرم که مسابقات آن با حضور 33 شرکت کننده برگزار می شود، حمیدرضا بادکان پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف سو ساکابه از ژاپن می رود. ناصر علیزاده که در آنسویل جدول قرار دارد، پس از استراحت در دور اول در دور دوم با مایمایتی کایسایر از چین کشتی می گیرد.
در وزن 130 کیلوگرم که 20 نماینده دارد، امیر قاسمی منجزی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با فریدریکاس از لیتوانی کشتی می گیرد. علی اکبر یوسفی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان سوتنیکوف از ایتالیا و صباح شریعتی از آذربایجان می رود. نمایندگان کشور در صورت پیروزی مقابل حریفان خود در کشتی بعد و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف هم می روند.
برنامه این مسابقات به شرح زیر است:
جمعه ۱۴ بهمن ماه:
ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۷:۰۰: مسابقات مقدماتی اوزان ۷۷(محمد علی گرایی، امین کاویانی نژاد) ۸۷(ناصر علیزاده ، حمیدرضا بادکان) کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۳:۰۰: مسابقات فینال اوزان ۷۷ ، ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی
شنبه ۱۵ بهمن ماه:
ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۷:۰۰: مسابقات مقدماتی اوزان ۶۳(ایمان محمدی، عارف محمدی) ۶۷(دانیال سهرابی ، رضا عباسی) کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت 20:30 تا ۲۳:۰۰: مسابقات فینال اوزان ۶۳، ۶۷ کیلوگرم کشتی فرنگی
یکشنبه ۱۶ بهمن ماه:
ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۷:۰۰ : مسابقات مقدماتی اوزان ۵۵(پویا دادمرز، مهدی جواهری) ۶۰(مهدی محسن نژاد، امیررضا ده بزرگی)۷۲(امیر عبدی ، سجاد ایمن طلب) ۸۲(پژمان پشتام ، علیرضا مهمدی) ۹۷، ۱۳۰(علی اکبر یوسفی ، امیر قاسمی منجزی)
ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۳:۰۰: مسابقات فینال اوزان ۶۳، ۶۷ کیلوگرم کشتی فرنگی

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *