• info@hipotrip.ir
  • ایران - مشهد

ذوالمجیدیان: استقلال را فوتبالی بردیم اما با ناداوری باختیم/ امیدوارم ناظمی با وجدان آسوده خوابیده باشد

ذوالمجیدیان: استقلال را فوتبالی بردیم اما با ناداوری باختیم/ امیدوارم ناظمی با وجدان آسوده خوابیده باشد

مدیر تیم فوتبال تراکتور گفت: ما فوتبالی استقلال را بردیم اما ناحق و با ناداوری باختیم.

ذوالمجیدیان: استقلال را فوتبالی بردیم اما با ناداوری باختیم/ امیدوارم ناظمی با وجدان آسوده خوابیده باشد

علی‌اکبر ذوالمجیدیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شکست دو بر یک تیم فوتبال تراکتور مقابل استقلال در مرحله یک شانزدهم نهایی جام‌حذفی اظهار داشت: بابت این بازی خوب به بازیکنان و کادر فنی تراکتور افتخار می‌کنم. همه دیدند که توانستیم بازی خوب و تماشاگرپسندی ارائه بدهیم گل هم زدیم اما دیگر توان مبارزه با این داوری‌ها را نداریم. آقایان داور در هر بازی به صورت علنی حق تراکتور را می‌خورند. مربی ما خارجی است و اجازه نمی‌دهیم زیاد به اینگونه مسائل بپردازد اما بابت داوری‌ها متأسف هستیم.چیزی برای گفتن نداریم اما تا چه زمانی باید بگوییم تراکتور از داوری ضرر می‌کند. پنالتی اول استقلال به هیچ وجه درست نبود. سایر صحنه‌ها را هم همه می‌بینند.

وی در مورد بیانیه باشگاه استقلال مبنی بر اینکه اعضای تراکتور به جای فرافکنی شکست را قبول کنند، گفت:‌ تراکتور هفته گذشته استقلال را در زمین شکست داد اما در جام‌حذفی ما را با داوری بردند خیلی فرق بین پیروزی دو تیم است چگونه می‌توانیم چنین شرایطی را قبول کنیم در تبریز مردانه بازی کردیم و دو بر صفر برنده شدیم. چند فرصت هم از دست دادیم اما همه دیدند استقلال به ناحق ما را برد.

مدیر تیم فوتبال تراکتور در خصوص اینکه آیا از کوپال ناظمی شکایت خواهند کرد، توضیح داد: قطعا این کار را انجام می‌دهیم از این داور شکایت خواهیم کرد او داوری تهرانی است چه اصراری وجود دارد برای دیدار یک تیم تهرانی مقابل تراکتور از داور این شهر استفاده کنند. البته قطعا به این شکایت ما و استفاده از داور تهرانی برای بازی استقلال ترتیب اثر داده نخواهد شد اما باید جوابگوی هواداران‌مان باشیم. افرادی که عاشقانه و دلسوز تراکتور را دوست دارند، خون‌دل می‌خورند و با این تیم زندگی می‌کنند. اگر زورمان به استقلال نمی‌رسید و می‌باختیم مشکلی نداشتیم. سیاوش یزدانی پس از بازی مصاحبه کرد و گفت تنها راهی که می‌توانستیم تراکتور را ببریم قلدربازی بود. در تهران به حدی خوب بازی کردیم که بازیکن حریف اینگونه حرف می‌زند.

ذوالمجیدیان در خصوص اینکه ظاهرا حسن انتظاری کمک‌داور دوم به بازیکنان تراکتور اعلام کرده من سرهنگ نیروی انتظامی هستم، توضیح داد: به او در این جایگاه احترام می‌گذاریم اما سرهنگ نیروی انتظامی چه ارتباطی به زمین فوتبال دارد؟ کمک داور به هادی محمدی این حرف را زده است. شما کمک‌داور بازی فوتبال هستید چه ارتباطی به مسؤولیتت در نیروی انتظامی دارد؟ همان زمان که محمدی به داور اعتراض می‌کرد روزبه چشمی هم همه را می‌زد اما کاری به بازیکن استقلال ندارند و بازیکن ما را اخراج می‌کنند. این چه عدالتی است؟‌

وی اضافه کرد: آقایان نا داوری علیه تراکتور را تمام کنید در بازی با پرسپولیس، فولاد و خیلی از مسابقات دیگر حق ما به خاطر اشتباهات داوری خورده شده اما امیدوارم امثال داوری بازی شب گذشته که چنین اشتباهی می‌کنند وقتی شب سر خود را روی بالش گذاشته راحت خوابیده باشند.

مدیر تیم تراکتور در خصوص اینکه با توجه به تعطیلی سه روزه تمرینات سرخ‌پوشان تبریزی پاکو خمز لیست نقل و انتقالاتی خود را به باشگاه ارائه کرده است،‌گفت: سرمربی ما لیست خود را به هوشنگ نصیرزاده تحویل داده است و از فردا کارهای نقل و انتقالاتی را انجام خواهیم داد هر چه خمز بگوید و صلاح تیم باشد انجام خواهیم داد تا در نیم‌فصل دوم تیم قدرتمندتری از نیم‌فصل اول داشته باشیم البته در دور رفت در سه چهار بازی که باید می‌بردیم مفت امتیاز از دست دادیم و دلیل آن هم اشتباهات داوری و برخی اشتباهات خودمان بود. امیدوارم در نیم‌فصل دوم به حق خود برسیم. تراکتور واقعا تیم خوبی است و خمز هم خوب کار می‌کند امیدوارم در دور برگشت پاسخگوی انتظارات هواداران باشیم و در بالای جدول قرار بگیریم. البته اگر داوری‌ها اجازه بدهد.

وی درباره عکسی که از کاوه رضایی پس از بازی با استقلال منتشر شد و حواشی را به همراه داشت گفت:‌من آن عکس را دیده‌ام و نمی‌توانم از روی یک عکس کاوه را قضاوت کنم همانگونه که خودش شب گذشته گفت همیشه به دنبال نان حلال است و جانش را برای تیم می‌گذارد با این وجود به زودی با این بازیکنان خوب‌مان صحبت می‌کنیم قطعا مورد خاصی هم نبوده اما نمی‌توانم نظر بدهم.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *