• info@hipotrip.ir
  • ایران - مشهد

عصبانیت عجیب رونالدو سعودی‌ها را به جان هم انداخت+فیلم

عصبانیت عجیب رونالدو سعودی‌ها را به جان هم انداخت+فیلم

رفتار ابرستاره پرتغالی در لیگ عربستان باعث شد تا بعد از بازی میان عربستانی ها درگیری شود.

عصبانیت عجیب رونالدو سعودی‌ها را به جان هم انداخت+فیلم

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال النصر شب گذشته مسابقات جام حذفی عربستان به مصاف ابها رفت و با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید.

رونالدو در این برای النصر نتوانست گلزنی کند. ابرستاره پرتغالی در صحنه ای از بازی وقتی توپ را از میانه زمین گرفت و می‌خواست به دروازه رقیب حمله کند، داور سوت پایان نیمه اول را به صدا درآورد که باعث عصبانیت شدید رونالدو شد. در زیر می توانید این رفتار عجیب ابرستاره پرتغالی را تماشا کنید.

عصبانیت شدید رونالدو

دارنده 5 توپ طلای بهترین بازیکن دنیا، در ادامه توپ را گرفت و به آسمان شوت کرد و به شدت از این اقدام داور عصبانی شد و اعتراض کرد که در نهایت داور او را با کارت زرد جریمه کرد.

مربی ابها بعد از این بازی در اقدامی جنجالی گفت: رونالدو نباید به این شکل عصبانی می شد. النصر بزرگتر از رونالدو است.

این اظهارات سرمربی تیم ناشناخته عربستانی عصبانیت النصری ها را به همراه داشت و بسیاری معتقدند این مربی ناشناخته با استفاده از نام رونالدو می‌خواسته نامش را در محافل رسانه ها بیندازد.

به همین خاطر فواد انور کارشناس فوتبال حامی النصر به شدت از این رفتار سرمربی رقیب انتقاد کرد و گفت: درباره اظهارات سرمربی ابها باید بگویم. تو کی هستی که درباره رونالدو حرف می زنی؟ تو مربی یک تیم ناشناخته هستی! اتفاقی که در زمین افتاد میان رونالدو و داور بود و این به تو ربطی نداشت که با استفاده از نام رونالدو می‌خواهی مشهور شوید؟

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *