• info@hipotrip.ir
  • ایران - مشهد

مهلت ارسال اثر به جشنواره «کهن دیارمان» تا ۳۰ بهمن

به گزارش ایسنا، معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز نخستین دوره جشنواره «کهن دیارمان» را در راستای تقویت هویت اصیل «ایرانی ـ اسلامی» و استفاده از ظرفیت‌های دانشجویان در جهت ارتقای فرهنگ گردشگری و حفظ و معرفی میراث فرهنگی نخستین دوره جشنواره «کهن دیارمان» را برگزار می‌کند.

در این جشنواره دانشجویان شرکت‌کننده، می‌توانند در آثار خود ضمن معرفی یک مکان تاریخی، اثر ملّی یا جاذبه گردشگری، با بیان قدمت و دیرینگی آن اثر پیشنهاداتی که متضمن حفظ و نگهداری و توسعه پایدار آثار فرهنگی و گردشگری کشورمان است را نیز ارائه کنند.

علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند در دو قالب عکس و فیلم در محورهای جشنواره از جمله آداب، رسوم و فرهنگ مردم ایرانی، اقامتگاه‌های بوم گردی، مناطق گردشگری، آثار و ابنیه تاریخی و طبیعی و بازی‌ها، سوغات، غذاهای محلی و صنایع دستی شرکت کنند. توضیح این‌که محتواهای ارسالی به جشنواره باید از اماکن، آثار ملّی و جاذبه های گردشگری استان‌های البرز، تهران و قزوین باشد.

مهلت ارسال آثار تا ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ تعیین شده است و علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی به نشانی farhangi-jalborz.acecr.ac.ir مراجعه یا با شماره تلفن‌های ۰۹۳۸۸۱۲۴۰۲۸ و ۰۲۶۳۴۵۰۵۱۵۱ تماس بگیرند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *