• info@hipotrip.ir
  • ایران - مشهد

هفته بیستم لیگ برتر| دربی اصفهان با حضور یک پرسپولیسی/ جدال نفتی زیر سایه لیدرها

هفته بیستم لیگ برتر| دربی اصفهان با حضور یک پرسپولیسی/ جدال نفتی زیر سایه لیدرها

سه شنبه ثلث دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال با برگزاری دیدارهای هفته بیستم به پایان خواهد رسید و در این روز شاهد دو دربی در اصفهان و خوزستان هستیم.

هفته بیستم لیگ برتر| دربی اصفهان با حضور یک پرسپولیسی/ جدال نفتی زیر سایه لیدرها

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در آخرین روز از هفته بیستم لیگ برتر سه مسابقه دیگر برگزار می شود تا به این ترتیب ثلث دوم مسابقات به پایان برسد.

نگاهی به بازی های فردا می اندازیم؛

مس کرمان – نساجی مازندران؛ به دنبال جبران ناکامی

نتیجه این مسابقه برای تیم های قعرنشین جدول اهمیت زیادی دارد. مس کرمان 15 امتیازی در رده چهاردهم جدول قرار گرفته و برای بقا نیاز به نتیجه گیری دارد. نساجی هم اگرچه 22 امتیازی و در رده دهم جدول است ولی این تیم با تیم سیزدهم جدول فقط دو امتیاز فاصله دارد،

شاگردان مطهری هم برای دفاع از اعتبار فوتبال مازندران باید روند نتیجه گیری خود را تغییر بدهند. نساجی بعد از پیروزی مقابل تراکتور تبریز دیگر بردی به دست نیاورده و در واقع در دور برگشت هنوز پیروز نشده است. مس کرمان هم در سه بازی اخیرش رنگ برد را ندیده، بازی رفت دو تیم را نساجی 2 بر صفر برد اما شرایط هر دو تیم اکنون متفاوت است. مطهری زیر فشار روانی قرار دارد و حسین خانی سرمربی مس هم چالش هایی با برخی رسانه های شهر خود دارد. مس برای فرار از سقوط در این بازی سه امتیاز را می خواهد اما کار آسانی پیش رو نخواهد داشت.

نفت مسجدسلیمان – صنعت نفت آبادان؛ دربی خوزستان زیر سایه لیدرها!

حساس ترین و مهم ترین رقابت ته جدول در مسجدسلیمان بین دو تیم نفتی برگزار خواهد شد. دربی نفتی خوزستان در حالی برگزار می شود که دو تیم یازده امتیازی در قعر جدول قرار گرفته اند البته نفت مسجدسلیمان با 40 گل خورده ضعیف ترین خط دفاع لیگ را دارد. رضا عنایتی هم از زمانی که سرمربی این تیم شده دو مساوی و یک باخت دشت کرده و این بازی خانگی بهترین فرصت برای اوست تا اولین بردش را دشت کند.بازیکنان نفت مسجدسلیمان بعد از باخت به استقلال از سوی لیدرهای باشگاه تهدید شدند! البته عنایتی هم پاسخ جالبی به این تهدیدها داد و گفت اگر این وضعیت ادامه دار باشد روی دیگر من را خواهید دید!

صنعت نفت آبادان هم با تاوارس برزیلی هنوز از بحران خارج نشده است. نفت مسجدسلیمان در صورت برد 14 امتیازی خواهد شد و به رده پانزدهم می رسد اما نفت آبادان اگر برنده شود همچنان پانزدهم باقی خواهد ماند.بازی رفت را مسجدسلیمان 2 بر یک برد.

سپاهان – ذوب آهن؛ دربی اصفهان با حضور یک پرسپولیسی

دربی اصفهان آخرین بازی هفته بیستم لیگ برتر خواهد بود، مسابقه ای که نتیجه اش هم برای مدعیان قهرمانی و هم برای تیم های میانه و پایین جدول اهمیت زیادی دارد. سپاهان صدرنشین مسابقات با 6 برد متوالی بالاتر از پرسپولیس ایستاده و می خواهد همین روند نتیجه گیری را ادامه بدهد. زردپوشان اصفهانی در نیم فصل دوم صدرصد امتیازها را گرفته اند و بعد از این مسابقه هم دیداری دوستانه با تیم زنیت روسیه در اصفهان برگزار می کنند تا برای دیدار حساس با پرسپولیس در جام حذفی آماده شوند. سپاهان دوست ندارد در آستانه این دو دیدار مهم امتیازی از دست بدهد و نوار بردهایش قطع شود.

از سویی دیگر ذوب آهن اصفهان 20 امتیازی در رده سیزدهم جدول است و در 5 هفته اخیر سه باخت و دو مساوی داشته نتایج خوبی را در نیم فصل دوم نگرفته است. مهدی تارتار انگیزه زیادی برای این بازی دارد اول برای اینکه وضعیت تیم را در جدول لیگ سامان بدهد و دوم اینکه به سود پرسپولیس، سپاهان صدرنشین را متوقف کند. البته زردپوشان تیمی منسجم و پرمهره است که راحت امتیاز از دست نمی دهد.با این حال شاید تارتار پرسپولیسی نقش مهمی در دربی حساس نصف جهان ایفا کند.

بازی رفت دو تیم با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

برنامه مسابقات هفته بیستم؛ گرامیداشت شهدای چوار

دوشنبه 24 بهمن

پیکان تهران- استقلال – ساعت 14- ورزشگاه انقلاب کرج( به امروز موکول شد.)

تراکتور تبریز- آلومینیوم اراک – ساعت 15- ورزشگاه شهید سردار سلیمانی تبریز

ملوان انزلی- گل گهر سیرجان – ساعت 15- ورزشگاه تختی انزلی

پرسپولیس- هوادار تهران – ساعت 17- ورزشگاه آزادی تهران

مس رفسنجان- فولاد خوزستان- ساعت 17- ورزشگاه شهدای مس رفسنجان

سه‌شنبه 25 بهمن

مس کرمان – نساجی مازندران – ساعت 15- ورزشگاه امام علی (ع) کرمان

نفت مسجدسلیمان – صنعت نفت آبادان – ساعت 15- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان

فولاد مبارکه سپاهان – ذوب‌آهن اصفهان – ساعت 15:30- ورزشگاه نقش جهان اصفهان

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *